Dětský příměstský cyklo kemp 2018

logo děti na kolech příměstské kempy Topsports

příměstský cyklo víkend 2018

Datum konáníCena do 10. 6.Poznámka Přihláška
02. 06. - 03. 06. 2018 990Kč

Centrum kempu:    Černý Důl

• kemp je určen pro děti i dospělé
  • možnost individuální i skupinové výuky
  • in-line víkend je zaměřen na kolečkové brusle, na kterých Vás naučíme od prvních krůčků i zlepšíme styl dle vaší výkonnosti
  • možnost vyzkoušení zkrácené varianty prázdninového týdenního in-line kempu (jak fungují naše příměstské kempy)
  • zajištění stravy 2x denně svačina, 2x teplý oběd a pitný režim po celý den
  • završením kempu je in-line závod o věcné ceny se slavnostním vyhlášením
  • možnost zapůjčení bruslí na celý víkend pro děti i dospělé

Program:

• výuka bruslení
  • netradiční doprovodný program
  • zábava
  • svačiny a oběd
  • obratnostní závod
  • závěrečné vyhlášení

Doplňující aktivity:

bezpečnost pohybu na bruslích, fotbal na bruslích,  street florbal, in-line překážky (jak nejrychleji získat stabilitu na bruslích), podjížděčka, fotbal na bruslích, slalom, sbírání koleček a možná proběhne i freestyle in-line ukázka :-)

Jak se přihlásit?

2. pokud jste u nás byli již v minulých letech, stačí napsat email po termínu spuštění on-line přihlášek s termínem a jménem dítěte, př.: Přihlašuji Aničku Novákovou v týdnu 20.7.-24.7. do Černého Dolu, zašleme vám potvrzující email.

4 různé rodinné programy se zvýhodněnými cenami do 20.4.2018:

•  990 Kč program DĚTSKÝ VÍKEND - postaráme se Vám přes sobotu a neděli přes den o Vaše uličníky, naučíme je bruslit či je zdokonalíme (skupinová výuka)
  • 1250 Kč program DOSPĚLÝ VÍKEND - v době výuky Vašich dětí naučíme i Vás, případně rozšíříme další dovednosti (skupinová výuka)
  •  650 Kč program ZKRÁCENÁ VÝUKA - nabízíme jen pro dospělé, 2 hodiny výuky na bruslích v sobotu a 2 hodiny výuky v neděli (skupinová výuka)

Cena zahrnuje:

• program kurzu se zkušenými lektory, 2x denně svačinu, 2x teplý oběd, pitný režim po celý den a za případného deště i výuku v tělocvičně/zimní stadion bez ledu
  • z důvodu velkého zájmu na naše dosavadní aktivity akceptujeme platbu předem převodem, aby se zamezilo nechtěným rezervacím a blokováním míst pro ty, kteří se vážně chtějí zúčastnit
  • storno podmínky: odhlášení 14 dní před kempem vracíme 70 % z ceny kurzu
  • závěrečná dětská párty
  • měřený in-line závod
  • dětské závěrečné překvapení se slavnostním vyhlášením

Předběžný program:

9:00 - 12:00   13:00 -14:00 14:00 - 16:30 16:00 - 23:00
Pátek x x x x x prezentace
Sobota prezentace výuka,svačina,výuka oběd výuka,svačina výuka bruslení
Neděle x výuka,svačina,výuka oběd výuka,svačina závod,vyhlášení

- bezlepková dieta je možná zařídit, ale je nutné nám dát vědět dopředu - vyplnit v přihlášce
- rádi zodpovíme další vaše dotazy lukas.netik@topsports.cz
.

Víkendový kemp v Černém Dole je určen pro děti i dospělé. Je zkrácenou variantou našich prázdninových příměstských táborů. Pokud váháte, zda jsou pro Vaše děti týdenní in­-line kempy to pravé, dejte jim šanci, ať o tom mohou samy rozhodnout. Nebo si i Vy vyzkoušejte na vlastní kůži, co přesně je čeká.

Víkend je primárně zaměřen na výuku jízdy na kolečkových bruslích, a to pro všechny výkonnostní i věkové skupiny, na obratnost, techniku, přejíždění překážek, bezpečnost i freestyle triky a vše, co k bruslení patří. Program je obohacen o zajímavé činnosti, které bruslení využívají, například hra street florbalu či fotbalu na bruslích, ukázka freestyle in-­line od profesionálů a mnoho dalších netradičních aktivit. Výuka dětí probíhá zábavnou a herní formou. Děti jsou rozděleny do malých skupinek podle výkonnosti a zkušeností s bruslením. Navíc je to pro rodiče ,,volný víkend“. Děti jsou přes den s námi na bruslích a rodiče si užívají výletů nebo relax zóny v hotelu :­).

Abyste se mohli i Vy, rodiče, přesvědčit o našich službách, máme pro Vás nabídku zapojení do in­-line aktivit. Výuka dospělých probíhá buď skupinově celý víkend ve dvou blocích denně (paralelně s výukou dětí) nebo ve zkrácené variantě 2 hodiny výuky v sobotu a 2 hodiny v neděli. Případně nabízíme individuální výuku pro děti i dospělé (možnost 2 osoby na jednoho instruktora), na které je potřeba se předem domluvit. Cena víkendu zahrnuje celodenní program od 9:00 do 16:30 v sobotu i v neděli, svačiny a obědy, pitný režim. K dispozici máme krásné prostředí Ski centra u Šmejdířů (Ski Bar) v Černém Dole, kde i v případě nepřízně počasí může probíhat výuka v tělocvičně.

Na závěr víkendu si poměříme síly v rychlostně-­obratnostním závodu o věcné ceny. Po celou dobu se o výuku starají naši vyškolení instruktoři, se kterými se děti mohou seznámit a následně o prázdninách setkat na konkrétním kempu. Děti po seznámení s programem, instruktorem i s ostatními kamarády získávají lepší představu o tom, co je bude čekat v průběhu celého týdne a současně se stávají sebejistějšími a lépe se jim vstupuje na kemp, alespoň se základními dovednostmi s bruslením.

Restaurace Tibor nám po oba dva dny připravuje ty nejlepší obědy v Černém Dole. O pitný režim s dopoledními a odpoledními svačinami se stará náš tým :­).

Partneři:

GOOD partners: