Vyber si kemp

Pokud jste s námi již kempovali, můžete se
přihlásit pomocí svého ID

Pokud jste u nás poprvé,
je nutné si vytvořit účet.

Centrum kempu:    Černý Důl

• kemp je určen pro děti i dospělé
  • možnost individuální i skupinové výuky
  • in-line víkend je zaměřen na kolečkové brusle, na kterých Vás naučíme od prvních krůčků i zlepšíme styl dle vaší výkonnosti
  • možnost vyzkoušení zkrácené varianty prázdninového týdenního in-line kempu (jak fungují naše příměstské kempy)
  • zajištění stravy 2x denně svačina, 2x teplý oběd a pitný režim po celý den
  • završením kempu je in-line závod o věcné ceny se slavnostním vyhlášením
  • možnost zapůjčení bruslí na celý víkend pro děti i dospělé

Program:

• výuka bruslení
  • netradiční doprovodný program
  • zábava
  • svačiny a oběd
  • obratnostní závod
  • závěrečné vyhlášení

Doplňující aktivity:

bezpečnost pohybu na bruslích, fotbal na bruslích,  street florbal, in-line překážky (jak nejrychleji získat stabilitu na bruslích), podjížděčka, fotbal na bruslích, slalom, sbírání koleček a možná proběhne i freestyle in-line ukázka :-)

Jak se přihlásit?

2. pokud jste u nás byli již v minulých letech, stačí napsat email po termínu spuštění on-line přihlášek s termínem a jménem dítěte, př.: Přihlašuji Aničku Novákovou v týdnu 20.7.-24.7. do Černého Dolu, zašleme vám potvrzující email.

4 různé rodinné programy se zvýhodněnými cenami do 20.4.2020:

•  990 Kč program DĚTSKÝ VÍKEND - postaráme se Vám přes sobotu a neděli přes den o Vaše uličníky, naučíme je bruslit či je zdokonalíme (skupinová výuka)
  • 1250 Kč program DOSPĚLÝ VÍKEND - v době výuky Vašich dětí naučíme i Vás, případně rozšíříme další dovednosti (skupinová výuka)
  •  650 Kč program ZKRÁCENÁ VÝUKA - nabízíme jen pro dospělé, 2 hodiny výuky na bruslích v sobotu a 2 hodiny výuky v neděli (skupinová výuka)

Cena zahrnuje:

• program kurzu se zkušenými lektory, 2x denně svačinu, 2x teplý oběd, pitný režim po celý den a za případného deště i výuku v tělocvičně/zimní stadion bez ledu
  • z důvodu velkého zájmu na naše dosavadní aktivity akceptujeme platbu předem převodem, aby se zamezilo nechtěným rezervacím a blokováním míst pro ty, kteří se vážně chtějí zúčastnit
  • storno podmínky: odhlášení 14 dní před kempem vracíme 70 % z ceny kurzu
  • závěrečná dětská párty
  • měřený in-line závod
  • dětské závěrečné překvapení se slavnostním vyhlášením

Předběžný program:

9:00 - 12:00   13:00 -14:00 14:00 - 16:30 16:00 - 23:00
Pátek x x x x x prezentace
Sobota prezentace výuka,svačina,výuka oběd výuka,svačina výuka bruslení
Neděle x výuka,svačina,výuka oběd výuka,svačina závod,vyhlášení

- bezlepková dieta je možná zařídit, ale je nutné nám dát vědět dopředu - vyplnit v přihlášce
- rádi zodpovíme další vaše dotazy lukas.netik@topsports.cz

Předběžný víkendový program

8:00 - 8:20 8:30 - 11:45 11:45 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 16:30 16:30 - 18:00
Pondělí rozcvička výuka bruslení oběd kreslení výuka bruslení vyzvedávání dětí
Úterý rozcvička angličtina, hry oběd beseda výuka bruslení vyzvedávání dětí
Středa koloběžky koloběžky oběd koloběžky, hra hra vyzvedávání dětí
Čtvrtek rozcvička výuka bruslení oběd kreslení angličtina vyzvedávání dětí
Pátek rozcvička výuka bruslení oběd freestyle ukázka závod, vyhlášení vyzvedávání dětí

Registrační formulář

Pokud jste s námi již kempovali, můžete se
přihlásit pomocí svého ID

Pokud jste u nás poprvé,
je nutné si vytvořit účet.