Logo Topsports příměstské kempy 2016

Praha - Modřany Port62 Brno
Mariánské Lázně Mladá Boleslav
Karlovy Vary Bratislava

Vyhledat stav přihlášky podle ID:

Logo Topsports příměstské kempy

In-line bruslení s Čendou 30. 4. 2016

Dětský příměstský in-line kemp s angličtinou 2016

In-line kempy jsou pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 18 let. Jsou zaměřeny na výuku jízdy na kolečkových bruslích, bezpečnosti pohybu jednotlivců i skupin, jízdu přes in-line překážky. Jsou obohaceny o zábavný doprovodný program jako je facepainting, street hokej, kreslení, fotbal na bruslích, jednodenní výlet (lanový park/discgolf/lezecká stěna/bobová dráha/jízda na koloběžkách/exkurze ve vojenském letišti/akční hra „šipkovaná“). Kromě sportu je pro děti připravena výuka angličtiny pod vedením českého lektora/rodilého mluvčího, která probíhá formou her dvakrát týdně po hodině a půl. Pro zvýšení zájmu o sport je pro děti na kempech připravena profesionální ukázka freestyle bruslení a také beseda s významným českým sportovcem z odlišného sportovního odvětví. Spoustu zábavy doplňuje náš maskot, jednoletý lev Alex. Vyvrcholením celého týdne je rychlostně-obratnostní závod jednotlivců ve skupince, ve které působili celý týden. Závod je o věcné ceny, které jsou stejné pro všechny účastníky týdne. Následuje závěrečná ,,dětská párty´´ se slavnostním vyhlášením. Kempy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak i pro velmi pokročilé bruslaře.

Po celou dobu kempu se o děti starají vyškolení instruktoři společnosti Topsports, kteří jsou sami aktivními sportovci a mají mnohaleté zkušenosti práce s dětmi.

Program probíhá každý den od 8:00 do 16:30 a je rozdělen do několika bloků. Děti se schází v jednotlivých městech v časech mezi 7:40 a 9:00 podle časových možností rodičů. Odchází podle potřeby i písemných pokynů od rodičů kdykoli od 15:00 do 17:00. Zahájením každého dne je rozcvička, která je sestavena z netradičních her a soutěží. Na začátku týdne rozdělujeme děti dle dovedností na menší skupinky a pod vedením instruktora se učí jednotlivé činnosti: bezpečné pády, jízda vpřed, zastavení, zatáčení, obratnost, podjíždění překážek, přejíždění překážek, bezpečnost pohybu na stezce, jízda vzad a další. Při výuce angličtiny jsou děti rozděleny na jiné skupinky, než jsou družstva na bruslích, a to v závislosti na jazykové úrovni.

V průběhu celého dne dbáme na pravidelný pitný režim dětí, který je zajištěn na místě i v restauraci. Dopolední svačina skládající se z pokrmů dle vyvěšeného jídelníčku na místě (například chléb se šunkou a jablko) je společně s odpolední svačinou doplňkem k hlavnímu jídlu dne, na které chodíme do restaurace (oběd - polévka a hlavní jídlo). Restaurace jsme pro vás označili v jednotlivých městech hvězdičkami. Znázornili jsme jejich polohou na mapě.

Pro všechny účastníky je možné si u nás půjčit kompletní vybavení, a to brusle, chrániče a helmu. Cena za komplet na celý kemp je 350 Kč. Tento požadavek je potřeba vyplnit v online přihlášce nebo dodatečně přiobjednat před začátkem kempu.

Zvýhodněná cena je při platbě do 20. 5. 2016, následně se zvyšuje. Slevu poskytujeme při přihlášení dítěte na více termínů nebo při přihlášení sourozenců. Platba v hotovosti, která je možná na konkrétních místech uvedených v daném městě, je zvýhodněna 5%. Slevy nelze sčítat. V případě, že by se dítě nemohlo kempu zúčastnit, platí storno podmínky – při odhlášení do 14 dní před začátkem kempu vracíme 70% ze zaplacené částky a méně než 14 dní 20%.

Naše kempy probíhají v 11 městech České republiky i na Slovensku, a tak věříme, že si vyberete vyhovující místo i termín. Ovšem jestli už pro Vaše děti in-line nejsou dost  „IN“, tak doporučujeme Cyklo kempy. V Hradci Králové souběžně s in-line kempem běží ve všech týdnech prázdnin po celé letní prázdniny. Každý týden s jiným úspěšným sportovcem, který ve svých sportovních aktivitách kolo využívá.

Partneři:

GOOD partners:
Logo Monts Logo MyQ
Partneři:
Topsports Český instruktor 3Fvision Sportovní klub Hradec Králové Nýč sport Liberec Ski škola Šmejdíř Černý důl
Logo Powerslide ZŠ Polabiny 5 Pardubice Nářadí Škaloud Billboardy na kolech Logo Powerslide
ZŠ Kamínky 5 Brno Sportobchod.cz Apartmány Šnekin Benecko Krkonoše KV City Rolava
Logo Kupkolo
Gutovka B4 Jazyková škola