Dětský příměstský inline kemp 2018

logo děti na kolech příměstské kempy Topsports

příměstský inline kemp 2018 - Pardubice


Datum konáníCena do 20.5.Cena do 30.6.Poznámka Přihláška
09. 07. - 13. 07. 2018 3490,- Kč 3990,- Kč

Centrum kempu:      Základní škola Pardubice - Polabiny, Npor. Eliáše 344

 • kemp je určen pro děti od 5 do 15 let
 • sportovní týden na kolečkových bruslích je zpestřen angličtinou, jednodenním výletem, výtvarnými činnostmi a dalšími aktivitami
 • zajištění stravy 3x denně (svačina, teplý oběd, svačina, pitný režim po celý den)
 • završením kempu je in-line závod o věcné ceny (pátek)
 • naučíme vaše děti bruslit na kolečkových bruslích – u nás je možné si brusle zapůjčit

Program:

pondělí - pátek 8:00 - 16:30 

Doplňující aktivity:

bezpečnost pohybu na bruslích, beseda s nadějným sportovcem či ukázka nového sportu, kreslení, fotbal na bruslích,  street hokej, freestyle in-line ukázka, facepainting,...)

 

Jak se přihlásit?

 1. vyplnění on-line přihlášky
 2. telefonicky na čísle 607877791
 3. pokud jste u nás byli již v minulých letech, stačí napsat email po termínu spuštění on-line přihlášek s termínem a jménem dítěte, př.: Přihlašuji Aničku Novákovou v týdnu 20.7.-24.7. na inline do Pardubic. Zašleme vám potvrzující email.
 4. potvrdit platbou

Když políčko s termínem svítí červeně, je kapacita kempu v tomto termínu naplněna.

Cena zahrnuje: 

 • program kurzu se zkušenými lektory
 • 2x denně svačinu a 1x denně teplý oběd
 • pitný režim
 • Alexův odznak
 • sportovní vesta kempů
 • výuku pod střechou, v případě velkého deště tělocvičnu
 • vstupy - výlet na koloběžkách, případný autobus
 • nově úrazové pojištění, dříve jen připojištění
 • měřený in-line závod
 • dětské závěrečné překvapení se slavnostním vyhlášením a možná i se lvem Alexem

 

 • do 20.5. je cena kempu nejlevnější, následně do 30.6. je o 30% dražší (přihlášení v den kempu je možné, ale cena může být až dvojnásobná)
 • storno k odhlášení: 14 dní před kempem vracíme 70% z ceny kurzu, pak do dne začátku kurzu vracíme 20% z placené ceny; sleva sourozenců nebo návštěvy více termínů je 10%

Jaké jsme podnikli změny oproti roku 2017 díky vaší zpětné vazbě?:

možnost příchodu dětí od 7:45 do 9:00 a vyzvedávání dle potřeby rodičů do 16:30

S dětmi obědváme:

 

 

Předběžný týdenní program:

 

8:00 - 8:20

8:30 - 11:45

 

13:00 -14:00

14:00 - 16:30

16:30 - 18:00

Pondělí rozcvička výuka bruslení oběd kreslení výuka bruslení x
Úterý rozcvička angličtina, hry oběd beseda výuka bruslení x
Středa koloběžky koloběžky oběd koloběžky/hra hra návrat
Čtvrtek rozcvička výuka bruslení oběd kreslení angličtina x
Pátek rozcvička výuka bruslení oběd freestyle ukázka závod, vyhlášení x
.

Dětský příměstský in-line kemp s angličtinou 2017 na ZŠ Polabiny 3

In-line kemp je oblíbený pětidenní příměstský tábor určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Je zaměřen na výuku jízdy na kolečkových bruslích, bezpečnosti pohybu jednotlivců i skupin a jízdu přes in-line překážky. Tento týden je veden zábavnou a naučnou formou. Navíc je obohacen o pestrý a bohatý doprovodný program. Zúčastnění si mohou vyzkoušet různorodé činnosti jako je například facepainting, street hokej, kreslení, fotbal na bruslích a mnoho dalšího. Součástí pětidenního kempu je také celodenní výlet do lanového parku v městských lesích V případě zájmu lze přihlásit i jednotlivce a sourozence jen na pár dní – řešíme pak individuálně. Kromě sportu je pro děti připravena taktéž výuka angličtiny pod vedením českého lektora, jenž probíhá formou her, a to dvakrát týdně po hodině a půl. Pro zvýšení zájmu o sport je pro děti na kempech připravena ukázka ,,show“ freestyle bruslení, a také beseda s významným českým sportovcem z jiného sportovního odvětví, než jsou brusle. O zábavu dětí se navíc stará náš maskot, jednoletý lev Alex. Vyvrcholením celého týdne je pak pro všechny zúčastněné rychlostně-obratnostní závod jednotlivců ve skupince, ve které působili po celou dobu konání kempu. Ke zvýšení motivace a soutěživosti navíc dopomůže odměna ve formě získání věcných cen. Kempy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak i pro velmi pokročilé bruslaře.

Po celou dobu kempu se o Vaše děti starají vyškolení instruktoři, kteří jsou sami aktivními sportovci a mají mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi. Mezi našimi instruktory jsou i rodiče vlastních dětí. Jsou školeni odborníky pro práci s dětmi.

Program probíhá každý den od 8:00 do 16:30 hodin a je rozdělen do několika bloků. Děti se schází na hřišti školy v zadní části – altánek. Čas příchodu záleží na rodičích od 7:40 až 9:00 hodin dle Vašich časových možností. Odchází podle potřeby i písemných pokynů od rodičů kdykoli od 15:00 do 16:30 hodin. Zahájením každého dne je rozcvička, která je sestavena z netradičních her a soutěží. Na začátku týdne rozdělujeme děti dle předvedených dovedností na menší skupinky a pod vedením instruktora se učí jednotlivé činnosti: bezpečné pády, jízda vpřed, zastavení, zatáčení, obratnost, podjíždění překážek, přejíždění překážek, bezpečnost pohybu na stezce, jízda vzad a další. Při výuce angličtiny jsou děti rozděleny na jiné skupinky, než jsou týmy na bruslích, a to v závislosti na jazykové úrovni.

V průběhu celého dne dbáme na pravidelný pitný režim dětí, který je zajištěn na místě. Dopolední svačina skládající se z pokrmů dle vyvěšeného jídelníčku na místě (například chléb se šunkou a jablko) je společně s odpolední svačinou doplňkem k hlavnímu jídlu dne, které je v restauraci U Krupičků (oběd - polévka a hlavní jídlo). Restauraci jsme pro Vás označili hvězdičkami, dle oblíbenosti rodičů z minulých let.

Pro všechny účastníky je možné si u nás zapůjčit kompletní vybavení, a to brusle, chrániče a helmu. Cena za kompletní půjčovné na celý kemp je 350 Kč. Tento požadavek je potřeba vyplnit v online přihlášce nebo dodatečně přiobjednat před začátkem kempu.

Celková cena kempu zahrnuje kompletní program s výukou in-line a angličtiny, vstupné na výlet a atrakce, úrazové připojištění, pitný režim, teplý oběd a dvě svačiny každý den (kromě výletu, kdy mají děti 2x svačinu a místo obědu buřtíky, které si opékají). Zvýhodněná cena je při platbě do 20. 5. 2017, následně se zvyšuje. Slevu 10% poskytujeme při přihlášení dítěte na více termínů nebo při přihlášení sourozenců. Slevy nelze sčítat a nejvyšší možná je 10%. V případě, že by se dítě nemohlo kempu zúčastnit, platí storno podmínky – při odhlášení do 14 dnů před začátkem kempu vracíme 70% ze zaplacené částky a méně než 14 dní 20%.

Náš kemp probíhá v Polabinách po páté. Proto pevně věříme, že si vyberete ten, který Vám bude vyhovovat. Náš lev Alex se na vás těší.

Partneři:

GOOD partners:
Logo Monts Logo MyQ Logo MyQ
Partneři:
Topsports Český instruktor 3Fvision Gutovka
Ski škola Šmejdíř Černý důl Sportobchod.cz
Bikero
KV City Rolava
Logo Kupkolo
Apartmány Šnekin Benecko Krkonoše