Dětský příměstský inline kemp 2018

logo děti na kolech příměstské kempy Topsports

příměstský inline kemp 2018 - Brno


Datum konáníCena do 20.5.Cena do 30.6.Poznámka Přihláška
16. 07. - 20. 07. 2018 3490,- Kč 3990,- Kč
23. 07. - 27. 07. 2018 3490,- Kč 3990,- Kč
30. 07. - 03. 08. 2018 3490,- Kč 3990,- Kč
06. 08. - 10. 08. 2018 3490,- Kč 3990,- Kč
13. 08. - 17. 08. 2018 3490,- Kč 3990,- Kč

Centrum kempu:     BRNO 

 •  kemp je určen pro děti od 5 do 15 let
 •  sportovní týden zaměřen na kolečkové brusle je zpestřen angličtinou, jednodenním výletem, výtvarnými činnostmi, a dalšími aktivitami
 • zajištění stravy 3x denně (svačina, teplý oběd, svačina, pitný režim po celý den)
 • završením kempu je in-line závod o věcné ceny (pátek 15:00)
 • naučíme vaše děti bruslit na kolečkových bruslích – u nás je možné si brusle zapůjčit

Program:

pondělí - pátek 8:00 - 16:30 

Doplňující aktivity:

bezpečnost pohybu na bruslích, beseda se známou osobností z oblasti sportu či ukázka nového sportu, kreslení, fotbal na bruslích,  street hokej, freestyle in-line ukázka, facepainting,...)

Jak se přihlásit?

 1. vyplnění on-line přihlášky
 2. telefonicky na čísle 607877791
 3. pokud jste u nás byli již v minulých letech, stačí napsat email po termínu spuštění on-line přihlášek s termínem a jménem dítěte, př.: Přihlašuji Aničku Novákovou v týdnu 20.7.-24.7. do Brna, zašleme vám potvrzující email
 4. potvrdit přihlášení platbou

 

Když políčko s termínem svítí červeně, je kapacita kempu v tomto termínu naplněna.

Cena zahrnuje: 

 • program kurzu se zkušenými lektory
 • 2x denně svačinu a 1x denně teplý oběd
 • pitný režim
 • Alexův odznak
 • sportovní vesta kempů
 • výuku pod střechou, v případě velkého deště tělocvičnu
 • vstupy - výlet na koloběžkách, případný autobus
 • nově úrazové pojištění, dříve jen připojištění
 • měřený in-line závod
 • dětské závěrečné překvapení se slavnostním vyhlášením a možná i se lvem Alexem

 

 • při zaplacení přihlášky do 20.5. je cena kempu nejlevnější, následně do 30.6. je o 30% dražší (přihlášení v den kempu je možné, ale cena může být až dvojnásobná)
 • storno k odhlášení: 14 dní před kempem vracíme 70% z ceny kurzu, pak do dne začátku kurzu vracíme 20% z placené ceny; sleva sourozenců nebo návštěvy více termínů je 10%

Jaké jsme podnikli změny oproti roku 2017 díky vaší zpětné vazbě?

možnost příchodu dětí od 7:45 do 8:30 a vyzvedávání dle potřeby rodičů do 16:30

S dětmi obědváme:

Restaurace - OKRUH **** (mapa)

 

Předběžný týdenní program:

 

8:00 - 8:20

8:30 - 11:45

 

13:00 -14:00

14:00 - 16:30

16:30 - 18:00

Pondělí
rozcvička
výuka bruslení
oběd
kreslení
výuka bruslení
x
Úterý
rozcvička
angličtina, hry
oběd
beseda
výuka bruslení
x
Středa
výlet
výlet
oběd
hra
hra
návrat
Čtvrtek
rozcvička
výuka bruslení
oběd
kreslení
angličtina
x
Pátek
rozcvička
výuka bruslení
oběd
freestyle ukázka
závod, vyhlášení
x
.

Dětský příměstský in-line kemp s angličtinou 2018 na Novém Lískovci

In-line kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku jízdy na kolečkových bruslích, bezpečnosti pohybu jednotlivců i skupin a jízdu přes in-line překážky. Tři různé týdny, kdy každý týden je veden zábavnou a naučnou formou. Navíc jsou obohaceny o pestrý a bohatý doprovodný program. Zúčastnění si mohou vyzkoušet různorodé činnosti jako je například facepainting, street hokej, kreslení, fotbal na bruslích a mnoho dalšího. Součástí pětidenního kempu je také návštěva lanového parku. V případě zájmu lze i přihlásit jednotlivce a sourozence jen na pár dní – řešíme pak individuálně. Kromě sportu je pro děti připravena taktéž výuka angličtiny pod vedením rodilého mluvčího, jenž probíhá formou her, a to dvakrát týdně po hodině a půl. Pro zvýšení zájmu o sport je pro děti na kempech připravena ukázka ,,show“ freestyle bruslení, a také beseda s významným českým sportovcem z jiného sportovního odvětví, než jsou brusle. O zábavu dětí se navíc stará náš maskot, jednoletý lev Alex. Vyvrcholením celého týdne je pak pro všechny zúčastněné rychlostně-obratnostní závod jednotlivců ve skupince, ve které působili po celou dobu konání kempu. Ke zvýšení motivace a soutěživosti navíc dopomůže odměna ve formě získání věcných cen, které jsou stejné pro všechny účastníky týdne. Kempy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak i pro velmi pokročilé bruslaře.

Po celou dobu kempu se o Vaše děti starají vyškolení instruktoři, kteří jsou sami aktivními sportovci a mají mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi. Mezi našimi instruktory jsou i rodiče vlastních dětí. Jsou školeni odborníky pro práci s dětmi.

Program probíhá každý den od 8:00 do 16:30 hodin a je rozdělen do několika bloků. Děti se schází na Základní škole Kamínky. Čas příchodu záleží na rodičích od 7:40 až 9:00 hodin dle Vašich časových možností. Odchází podle potřeby i písemných pokynů od rodičů kdykoli od 15:00 do 16:30 hodin. Zahájením každého dne je rozcvička, která je sestavena z netradičních her a soutěží. Na začátku týdne rozdělujeme děti dle předvedených dovedností na menší skupinky a pod vedením instruktora se učí jednotlivé činnosti: bezpečné pády, jízda vpřed, zastavení, zatáčení, obratnost, podjíždění překážek, přejíždění překážek, bezpečnost pohybu na stezce, jízda vzad a další. Při výuce angličtiny jsou děti rozděleny na jiné skupinky, než jsou týmy na bruslích, a to v závislosti na jazykové úrovni.

V průběhu celého dne dbáme na pravidelný pitný režim dětí, který je zajištěn na místě i v restauraci. Dopolední svačina skládající se z pokrmů dle vyvěšeného jídelníčku na místě (například chléb se šunkou a jablko) je společně s odpolední svačinou doplňkem k hlavnímu jídlu dne, na které chodíme do restaurace OKRUH (oběd - polévka a hlavní jídlo). Restauraci jsme pro vás označili hvězdičkami dle oblíbenosti rodičů a malé ankety z minulých let. Znázornili jsme její polohu na mapě.

Pro všechny účastníky je možné si u nás zapůjčit kompletní vybavení, a to brusle, chrániče a helmu. Cena za kompletní půjčovné na celý kemp je 350 Kč. Tento požadavek je potřeba vyplnit v online přihlášce nebo dodatečně přiobjednat před začátkem kempu. Celková cena kempu zahrnuje kompletní program s výukou in-line a angličtiny, vstupné na výlet a atrakce, úrazové připojištění, pitný režim, teplý oběd a dvě svačiny každý den (kromě výletu, kdy mají děti 2x svačinu a místo obědu vuřty, které si opékají). Zvýhodněná cena je při platbě do 20. 5. 2017, následně se zvyšuje. Slevu 10% poskytujeme při přihlášení dítěte na více termínů nebo při přihlášení sourozenců.Slevy nelze sčítat a nejvyšší možná je 10%. V případě, že by se dítě nemohlo kempu zúčastnit, platí storno podmínky – při odhlášení do 14 dní před začátkem kempu vracíme 70% ze zaplacené částky a méně než 14 dní 20%.

Náš kemp probíhá na Novém Lískovci po páté ve čtyřech termínech a jednom CYKLO týdnu speciál. Proto pevně věříme, že si vyberete vyhovující termín. Náš lev Alex se na vás těší.

Partneři:

GOOD partners:
Logo Monts Logo MyQ Logo MyQ
Partneři:
Topsports Český instruktor 3Fvision Gutovka
Ski škola Šmejdíř Černý důl Sportobchod.cz
Bikero
KV City Rolava
Logo Kupkolo
Apartmány Šnekin Benecko Krkonoše